Karaali Plaza Kat:4 0535 255 76 34 0533 761 90 95
En İyiye Sahip Olmanın Tek Yolu...

En İyiye Sahip Olmanın Tek Yolu...

Çağın Ötesinde Modern Konutlar...

Çağın Ötesinde Modern Konutlar...

BİZ KİMİZ?Modern, Yenilikçi ve Özgün...

“Her evi kendimiz yaşayacakmış gibi inşa ediyoruz”

El-Mina İnşaat kuruluş felsefesi olarak, her meslekte olduğu gibi müteahhitlik alanında da geleceğe ayak uyduran ve çağın gerekliliklerini sektöre en stabil biçimde uyarlayan modern, yenilikçi ve özgün bir firma olmayı her zaman korumuştur.
“Her evi kendimiz yaşayacakmış gibi inşa ediyoruz”. Bu misyon ile çözüm ortaklarımız ve mesai arkadaşlarımızla sonsuz bir uyum ve bütünlük ile çalışıyoruz.
Biz; bir eve olan bakış açınızı değiştirmek konusunda iddialıyız. Ofisimize mutlaka bekliyoruz.

Güncel Projelerimiz

Site Lena

Defne’nin Subaşı mahallesinde alışveriş merkezlerine, okul, hastane ve marketlere çok yakın konumda şehir merkezinin kalbinde bulunmaktadır.  2 blok ve 26 daireden oluşan sitemizi ‘Mutlu Bir Yaşam’ sloganı ile siz değerli müşterilerimizin enerjisi ve samimiyeti ile şehrin merkezinde yaşamanıza olanak sağlayacak bir yaşam sunmak için inşa ediyoruz. Site LENA yaşamınızın daha mutlu, huzurlu, konforlu ve fonksiyonel olması için inşaat kalitesinden teknik altyapıya, oyun parkına, kapalı otoparka, peyzajdan güvenliğe kadar gerekli tüm detaylar düşünülerek en maharetli ustalarımız ve en kaliteli malzemeler harmanlanarak en lüks biçimde sizin için gerçek bir yaşam alanı olarak tasarlandı.

Detayları Görüntüle

Site Mina

Samandağ’ın Atatürk mahallesinde çevre yolu, okul, hastane ve marketlere yakın konumda bulunmaktadır.  2 blok ve 16 daireden oluşan sitemizi ‘Mutlu Bir Yaşam’ sloganı ile siz değerli müşterilerimizin enerjisi ve samimiyeti ile yaşamanıza olanak sağlayacak bir yaşam sunmak için inşa ediyoruz. Site Karadere yaşamınızın daha mutlu, huzurlu, konforlu ve fonksiyonel olması için inşaat kalitesinden teknik altyapıya, oyun parkına, kapalı otoparka, peyzajdan güvenliğe kadar gerekli tüm detaylar düşünülerek en maharetli ustalarımız ve en kaliteli malzemeler harmanlanarak en lüks biçimde sizin için gerçek bir yaşam alanı olarak tasarlandı.

Detayları Görüntüle

Doğan Şimşek Apartmanı

El-Mina İnşaat ailesi olarak siz değerli müşterilerimize sunulan bir değerli proje ile daha karşınızdayız. Şimşek Apt. ile batı cepheli 6 daire ve depolu geniş işyerlerini sizler için tasarladık.  3+1 dairelerimiz ve 4+1 dublex dairelerimizle siz değerli müşterilerimize kalite, konfor ve zarafet temalarını harmanlayarak inşa edip sizlere gururla sunduğumuz yapılarımız, en maharetli ustaların eserleridir. Sizler için bütün ayrıntıları düşünerek tasarladığımız binalarımız öncelikle mutluluğunuza ve rahatınıza hitap etmektedir. El-Mina İnşaat ailesi olarak siz değerli müşterimize daha ayrıntılı bilgi vermek için bize ulaşmayı unutmayın.

Detayları Görüntüle

Apart

Hatay’ın Antakya ilçesine bağlı Serinyol mahallesinde bulanan apartlarımız siz değerli müşterilerimiz için özenle dizayn edildi. Konum olarak MKÜ kampüsü içinde olup MKÜ Araştırma hastanesi, çevre yolu, kafeterya, restaurant, eğlence yerleri ve süpermaketlere yürüme mesafesindedir.

 • Duşa Kabin
 • Yangın Söndürme Sistemi
 • Mini Buzdolabı
 • Şofben (Isıtıcı)
 • İnternet
 • Mini Mutfak
 • Güvenlik Sistemi
 • Çamaşır Odaları
 • Klima
 • Led Televizyon
 • Çalışma- Yemek Masası
 • Elbise Dolabı

Detayları Görüntüle

NELER YAPARIZ?Müteahhitlik & Tadilat

MÜTEAHHİTLİK

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. Erbatu İnşaat, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışır.

TADİLAT

Seçtiğiniz ürünler bilgisayar programları yardımı ile mekanınızın bitmiş halini daha işe başlamadan görebilme fırsatına imkan sağlamaktayız. İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi ne kadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir karşılıklı karar vermekteyiz.

Komple tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak tasarımı, banyo tasarımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, iç cephe mantolama ve dekorasyon hakkında aklınıza daha ne geliyorsa...