BİZ KİMİZ?Modern, Yenilikçi ve Özgün...

El-Mina İnşaat 2011 yılında Antakya'da kurulmuştur. Turunçlu, Subaşı, Çekmece, Serinyol bölgelerinde birçok başarılı proje ve mutlu müşteri yatırımının ardından 2014 yılında Samandağ’da da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kuruluş felsefesi olarak, her meslekte olduğu gibi müteahhitlik alanında da geleceğe ayak uyduran ve çağın gerekliliklerini sektöre en stabil biçimde uyarlayan modern, yenilikçi ve özgün bir firma olmayı her zaman korumuştur.
“Her evi kendimiz yaşayacakmış gibi inşa ediyoruz”. Bu misyon ile çözüm ortaklarımız ve mesai arkadaşlarımızla sonsuz bir uyum ve bütünlük ile çalışıyoruz.
Biz; bir eve olan bakış açınızı değiştirmek konusunda iddialıyız. Ofisimize mutlaka bekliyoruz.

MİSYONUMUZ:
Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile anlaştığımız iş programına uymak, bütün bunları gerçekleştirirken, EL-MİNA İNŞAAT markasını sürekli güçlü kılmak.

VİZYONUMUZ:
Türkiye genelinde ve Hatay özelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

DEĞERLERİMİZ:
Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

BÜTÜNLÜK:
Müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, idari ve denetim yetkililerine, rakiplerimize ve topluma karşı davranışımız hatasız bir bütündür.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK:
İç ve dış paydaşlara yönelik ekonomik, çevresel ve sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurumsal sürdürülebilirlik anlayışı içerisindeyiz ve bunun bir gereklilik olduğunun bilincindeyiz.

ETİK:
Yaptığımız işte şeffaflık, hesap verebilirlik ve disiplin vardır.

GÜVEN:
Çalışanlarımız ile karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık bir ilişki firmamızın temel yapı taşıdır.

0
Başarılı Proje
0
Mutlu Müşteri
0
Çözüm Ortağı
0
Tadilat Onarım