NELER YAPARIZ?Müteahhitlik

Şirketimiz; Teknik kadromuz, deneyimli elemanlarımızla birlikte, çok sayıda projeye imza atıp uygulanmasını üstlenen ve nitelikli yapılar üreten bir firma haline gelmiştir.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. Erbatu İnşaat, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.Yatırım Danışmanlığı:

Her türlü gayrimenkul alım satımlarında ve yatırımlarınızda firmamızın uzmanlığından yararlanmanız, firmamız her türlü yatırımlarda size çözüm ortağı olarak destek verecektir.

• Proje koordinasyonunun sağlanması,

• Proje bilgi ve iletişim sisteminin oluşturulması,

• Proje planının hazırlanması,

• Proje yürütme ve kontrol,

• Proje kapatma ve kontrol,

• Yurt içi ve yurt dışında yapılacak projeler de çözüm üretmektedir.Proje Danışmanlığı:

Her türlü gayrimenkul alım satımlarında ve yatırımlarınızda firmamızın uzmanlığından yararlanmanız, firmamız her türlü yatırımlarda size çözüm ortağı olarak destek verecektir.

• Proje koordinasyonunun sağlanması,

• Proje bilgi ve iletişim sisteminin oluşturulması,

• Proje planının hazırlanması,

• Proje yürütme ve kontrol,

• Proje kapatma ve kontrol,

• Yurt içi ve yurt dışında yapılacak projeler de çözüm üretmektedir.

NELER YAPARIZ?Tadilat

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslime kadar olan bütün iş aşamalarını, konusundan uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü tadilatı yapmaktayız.Teknolojik gelişmeleri takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir.

Seçtiğiniz ürünler bilgisayar programları yardımı ile mekanınızın bitmiş halini daha işe başlamadan görebilme fırsatına imkan sağlamaktayız. İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi ne kadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir karşılıklı karar vermekteyiz.

Komple tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak tasarımı, banyo tasarımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, iç cephe mantolama ve dekorasyon hakkında aklınıza daha ne geliyorsa...

İÇ DİZAYN

İç Tadilat tasarımı yapılmadan önce ölçüler ve ebatlar baz alınarak daha refah ve daha modernilize edilmiş tasarımları inşa ediyoruz.İç tadilat fiyatlarını öğrenmek için tadilat yapılacak alanı görmemiz önem arz etmektedir.

El-Mina İnşaat olarak tüm yaptığımız ve yapacağımız inşaat tasarımı, tadilat hizmetlerinin arkasında dik duruşumuzu her daim sergiliyoruz. Bizi biz yapan değerlerle hareket edip memnuniyeti ön planda tutuyoruz.

PROJE AŞAMASI:
İç tadilat veya dış tadilatta öncelikle projenin, bulunan alana uygun şekilde çizilmesi gerekmektedir.

TADİLAT ALANI:
Tadilat yapılacak alan özenle seçilmeli ve tadilat yapılacak bölümün tamamının aynı tasarıma ve konsepte uygun olması gerekmektedir

FİYAT HESAPLANMASI:
Yapılacak olan iç veya dış tasarımın tüm giderleri özenle hesaplanmaktadır. Sizlere en düşük fiyat vererek ekonomik ama konsepte uygun tasarımlar elde edebiliriz.


GÜÇLENDİRME

Günümüzde deprem tehlikelerine karşı, uzman bir ekip tarafından yapılması tavsiye edilen bina güçlendirme çalışmaları oldukça önemlidir ve etkili sonuçlar vermektedir. İnsanların da bu konuyla ilgili bilinçlenmesi ile yaşadıkları evlerinin ve iş yerlerinin bina güçlendirme yöntemi ile önlemini almaktadır. Bina güçlendirme nasıl yapılır? Detaylarından bahsedelim.

Bina güçlendirme çalışmaları Türkiye’de artık hem çok kolay hem de herkesin yaptırabileceği gibi ekonomiktir. Neden bina güçlendirme yaptırılmalıdır diye soracak olursak, bilindiği gibi deprem fay hattında yaşamaktayız. Bununla birlikte özensiz, eksik malzeme kullanılarak yapılmış pek çok yapı bulunmaktadır. Bunlar insan hayatını tehlikeye sokan unsurlardır. İnsanların evlerinde rahat rahat oturabilmesi, olası bir deprem tehlikesinde hasarı en aza indirmek istemesi kadar doğal bir şey yoktur. Peki, insanların güven içerisinde evlerinde oturabilmesi için nasıl bir süreçten geçmek gerekir? Bunun cevabı basit. Öncelikle binada herhangi bir güçlendirmeye ihtiyacın olup olmadığı araştırılır. Bunun için ise önce geoteknik mühendisinin vereceği rapora bakılmalıdır. Yani evin güçlendirmeye uygun olup olmadığı, hangi aşamalarla, nerelerde güçlendirme yapılmasının gerekliliği yine bu rapor ile anlaşılacaktır.